• Nadpis

        • MATEMATICKÉ SÚŤAŽE   

          Matematická olympiáda OK        Slaninka Ján 8.r.                           2.miesto

          Pytagoriáda OK                           Slaninka Ján 8.r.                           1.miesto

                                                               Vargovčík Samuel 2.r.                  1.miesto

          Matematický klokan                    Vargovčík Samuel 2.r.          školský šampión

          Fyzikálna olympiáda OK             Šoltýs Vladimír 9.B               2.miesto

           

          ROBOTICKÉ SÚŤAŽE

          Baltie 2013  KK                           

          (kategória A 0. - 3. roč.)      Vargovčík Samuel 2.roč. – 1.miesto

          Ferenc Peter 1.A   – 2.miesto

           

          (kategória B 4.- 6. roč.)       Jaklovský Štefan 4.roč. – 1.miesto

          Gargalík Patrik 4.roč. – 2.miesto

                                                       Nemergut Filip 4.roč. – 3.miesto

           

          Vargovčík Samuel 2.r.        - 2.miesto ( medzinárodná súťaž)

                                                                                  

          Robo Cup Junior                Guláš Samuel 6.B, Hužvár Martin 5.roč., Girašek Erik

                                                       5.roč.  - 1.miesto

           

          FLL                                      Šoltýs Vladimír 9.B, Tkáčik Dominik 9.A, Homzová

                                                       Anna Mária 9.B, Škovranková Miroslava 8.A,

                                                       Gajdošová Simona 8.A, Guláš Samuel 6.B      -

                                                       1.miesto v prezentácii výsledkov projektu; 3. miesto

                                                       robot dizajn v regionálnom kole

           

           Literárne súťaže: 

          Hviezdoslavov Kubín OK      Werblanski Štefan 4.roč., - 2.miesto

                                                          Slaninková Laura 7.A – 3.miesto

                                                          Homzová Anna Mária 9.B – 3.miesto

          Regionálna súťaž v rétorike Homzová Anna Mária 9.B – 1.miesto (účasť aj

                                                          v celoslovenskom kole)

            

          BIBLICKÉ SÚŤAŽE   

          Biblická olympiáda OK      Slaninka Ján 8.A, Petrušová Laura 8.A, Tarbajová

                  Dekanátu                     Marianna 7.A – 2.miesto

           

          FILMOVÉ SÚŤAŽE  

           

          Festival Dozwolone DO21 Waršava      Do festivalovej prehliadky sa medzi 57

          filmov z Európy dostal film Laury

                                                                          Petrušovej a Viktórie Krescankovej Mosty

           

          KARLÍN FILM FEST PRAHA            Do festivalovej prehliadky sa dostali filmy

                                                                          Mariána Tomajku Škrečky na dovolenke

                                                                          a Vlakom na ceste okolo sveta a film Vlada

                                                                          Šoltýsa The Evolution Of Energy World

           

          CINEAMA 2013                           Do celoslovenskej súťaže sa dostal film Mariána

                                                                 Tomajku Škrečky na dovolenke

           

          Športové súťaže:

          Atletika OK:     Lipták Jozef 9.B – 1.miesto beh na 300 m

                                     Lipták Jozef 9.B, Nehila Martin 9.A, Dzurik Benedikt 9.A, Maľarik

                                    Tomáš 9.B – 1.miesto štafeta chlapcov 4 x 60 m

                                   

                                    Feketeová Kamila 9.B – 2.miesto beh na 60 m

                                    Jusková Frederika 9.A – 2.miesto beh na 300 m

                                    Petrušová Laura 8.A - 2.miesto hod kriketovou loptičkou

                                    Maľarik Tomáš 9.B – 2.miesto beh na 1 000 m

                                    Lipták Jozef 9.B – 2.miesto beh na 60 m

                                    Macejková Ina 9.A – 3.miesto beh na 60 m

                                    Gajdošová Simona 8.A – 3.miesto skok do diaľky

                                    Petrušová Laura 8.A - 3.miesto vrh guľou

           

          Súťaže družstiev:

            atletika

                                    Lipták Jozef, Maľarik Tomáš, Tkáčik Dominik, Nehila Martin,

                                    Dvorščák Pavol, Slaninka Daniel, Malcovský Mikuláš, Mikolaj

                                    Kristián, Havrila Marek, Dzurik Benedikt  - 1.miesto

           

                                    Mišenčíková Lucia, Sarossyová Simona, Bujňáková Jana,

                                    Feketeová Kamila, Macejková Ina, Jusková Frederika, Lukáčová

                                    Zuzana, Gajdošová Simona, Petrušová Laura, Zborayová Mária –

                                    2.miesto

           

          Basketbal OK 

                                    Havrila Marek, Nehila Martin, Lipták Jozef, Dzurik Benedikt,

                                    Tkáčik Dominik, Slaninka Daniel, Dvorščák Pavol, Janič Jozef,    

                                    Krehlík Lukáš, Malcovský Mikuláš, Kravec Adam, Maľarik

                                    Tomáš, Žilka Kristián – 1.miesto

                                   

          Futbal ml žiaci        OK   Mikolaj Miroslav, Dragoň Erik, Varga Filip, Smrek Dávid,   

                                              Hovan Miloš, Slaninka Dávid, Jaco Martin, Kvašňák Kristián

                                         – 3.miesto  

           

          Pomôž škole a chráň prírodu

          Najlepší  zberači tetrapakov: Matej Revák 5.roč., Viktória Lukáčová 6.B, Alena Mihalíková 7.roč.

    • Kontakty

      • CZŠ sv. Jána Krstiteľa
      • skola@czssabinov.sk
      • Správca obsahu: kovalik.j@czssabinov.sk
      • Webmaster: kovalik.j@czssabinov.sk
      • 051/4521 639
      • 9.mája 740/7 083 01 Sabinov
      • 31942202
      • 2020722627
      • Ing.Katarína Hviščová 0908/975 659 hviscova.k@czssabinov.sk
      • Ing.Mgr.Jozef Kovalík 0907/183 303 kovalik.j@czssabinov.sk
      • Ing.Zuzana Ondková 051/4521 639 ondkova.z@czssabinov.sk
      • Mgr. Martina Semanová 051/4521 639 semanova.m@czssabinov.sk Konzultačné hodiny: Utorok: 14.00 – 16.00 Po vzájomnej dohode je možný aj iný termín.
      • Silvia Labudová 051/4525 103 0950 381 714 silvi.labudova@gmail.com
    • Prihlásenie